Liga a V-a, etapa 15: Șoimii Lipova II și Viitorul Șepreuș sunt campioanele de toamnă

Seria A Șoimii Livada – Olimpia Bujac 0-4 Academia Brosovszky – Luceafărul Munar 8-3 F.O. Sînpetru German – Înfrățirea Iratoșu 3-3 Unirea Șeitin – CS Aluniș 4-1 Voința Macea –…

Rezultate Liga a V-a, etapa 14-a

Seria A Aqua Vest – Voința Macea 1-0 Olimpia Bujac – Unirea Șeitin 3-1 Viitorul Pereg – Academia Brosovszky 1-2 Luceafărul Munar – F.O. Sînpetru Mare 4-4 Înfrățirea Iratoșu –…

Rezultate Liga a V-a, etapa a 13-a

Seria A Şoimii Livada – Aqua Vest    1-5 F.O. Sînpetru German – Academia Brosovszky   3-5 Semlecana Semlac – Olimpia Bujac  2-0 Unirea Şeitin – Viitorul Arad   4-5 Crâsnic (3),…

Rezultate Liga a V-a, etapa 12-a

Seria A Academia Brosovszky – Șoimii Lipova II 3-4 Aqua Vest – Unirea Șeitin 4-3 Olimpia Bujac – CS Aluniș 3-2 Viitorul Pereg – F.O. Sînpetru German  4-0 Luceafărul Munar…

Liga a V-a, etapa 11-a: Succese externe cu șase goluri marcate pentru Zădăreni și Academia Brosovszky, Pilu profită de remiza dintre Șepreuș și Târnova

Seria A Șoimii Livada – Înfrâțirea Iratoșu  4-2 Olimpia Bujac – Viitorul Pereg  6-2 Șoimii Lipova II – F.O. Sînpetru German  3-1 CS Aluniș – Viitorul Arad   1-5 Semlecana…

Liga a V-a, etapa a 10-a: Macea produce surpriza pe „CPL”, Șepreușul – un lider tot mai autoritar

Seria A Academia Brosovszky – Voința Macea 1-2 Aqua Vest – CS Aluniș 6-1 Viitorul Pereg – Șoimii Lipova II 1-3 F.O. Sînpetru German – CS Gloria Secusigiu 10-3 Luceafărul…

Liga a V-a, etapa a 9-a: Demonstrații de forță pentru Semlac și Bujac, Târnova face scorul weekendului cu nou-promovata din Olari

Seria A Olimpia Bujac – Aqua Vest 7-1 Șoimii Livada – Academia Brosovszky 3-5 CS Aluniș – Mureșana Zădăreni 1-3 Semlecana Semlac – Înfrățirea Iratoșu 7-0 Unirea Șeitin – Luceafărul…

Liga a V-a, etapa a 8-a

Seria A Academia Brosovszky – Unirea Șeitin 3-2 Aqua Vest – Viitorul Arad 1-2 Viitorul Pereg – Gloria Secusigiu 5-0 F.O. Sînpetru German – Șoimii Livada 3-2 Șoimii LIpova II…

Semlecana a câștigat derby-ul cu Brosovszky și rămâne prima, Cuedan a debutat cu un succes clar pe banca Șiriei

Seria A Olimpia Bujac – Înfrîțirea Iratoșu   2-3 Șoimii Livada – Șoimii Livada II   1-1 Aqua Vest – Viitorul Pereg    1-0 Viitorul Arad – Mureșul Zădăreni 3-1 CS Aluniș –…

Liga V-a, etapa șasea: Brosovszky și Bujacul țin pasul cu Semlecana, Târnova schimbă liderul

Seria A Academia Brosovszky – CS Aluniș 4-1 Viitorul Pereg – Voința Macea 3-4 F.O. Sînpetru German – Semlecana Semlac 0-7 Gloria Secusigiu – Șoimii Livada 1-3 Șoimii Lipova II…