Liga a V-a, etapa a 5-a: Bebe Mitu – decisiv pentru Semlecana în fața Lipovei II, Bocsigul și Șepreușul rămân în pressing la Șiria

Seria A Aqua Vest – Înfrățirea Iratoșu  0-2 Olimpia Bujac – Academia Brosovszky    2-1 Șoimii Livada – Voința Macea   2-2 Viitorul Arad – Luceafărul Munar    13-1 CS Aluniș –…

Liga a V-a, etapa 4-a: Academia Brosovszky a câștigat derby-ul nou promovatelor din municipiu și e lider solitar, Șiria se simte din nou bine cu Pința pe bancă

Seria A Viitorul Pereg – Șoimii LIvada 0-2 Academia Brosovszky – Viitorul Arad 3-1 F.O. Sînpetru German – Olimpia Bujac 2-1 Voința Macea – Unirea Șeitin 3-3 Gloria secusigiu –…

Liga a V-a, etapa a treia: Nou promovata Academia Brosovszky – singura echipă cu punctaj maxim, Podgoria Șiria conduce în Seria B

Seria A Aqua Vest – Academia Brosovszky   1-4 Olimpia Bujac – Șoimii Lipova II, oaspeții nu s-au prezentat Mureșul Zădăreni – Luceafărul Munar 3-0 Viitorul Arad – F.O. Sînpetru…

Liga a V-a, etapa a 2-a: Bujac, Iratoșu și Ghioroc au făcut scorurile weekendului

Seria A Academia Brosovszky – Mureșul Zădăreni 4-1 Șoimii Livada – Semlecana Semlac 4-3 F.O. Sînpetru German – Aqua Vest 3-1 Voința Macea – CS Aluniș 3-2 Gloria Secusigiu –…

Liga 5-a, ultima etapă

Seria A Șoimii Livada – CS Aluniș 2-3 Voința Macea – Mureșul Zădăreni 6-6 Viitorul Pereg – Luceafărul Munar, oaspeții nu s-au prezentat Înfrățirea Iratoșu – Aqua Vest 5-2 Semlecana…

CS Beliu, ultima echipă promovată în Liga 4-a! Semlecana a fost premiată de conducerea AJF + VIDEO

După ce Semlecana Semlac și-a asigurat promovarea din Liga 5-a încă de săptămâna trecută, în această seară a fost rândul celor de la CS Beliu să sărbătorească. „Alb-negrii” s-au impus…

Liga a V-a, etapa a 29-a: Semlecana revine după 5 ani în Liga 4-a

Seria A Atletico Arad – Gloria Secusigiu   1-4 Aqua Vest – Semlecana Semlac 2-8 Olimpia Bujac – Voința Macea 5-4 CS Aluniș – Înfrățirea Iratoșu 3-1 Luceafărul Munar – Șoimii…

Liga a V-a, etapa a 28-a

Seria A Viitorul Pereg – Olimpia Bujac   5-1 Șoimii Livada – Mureșanul Zădăreni    4-4 Înfrățirea Iratoșu – Luceafărul Munar    4-4 Semlecana Semlac – CS Aluniș    5-2 Gloria Secusigiu –…

Liga a V-a, etapa a 27-a

Grupa A Atletico – CS Dorobanți  1-4 Aqua Vest – F.O. Sînpetru German  5-4 Olimpia Bujac – Șoimii Livada  3-3 Șoimii Lipova II – Unirea Șeitin  6-3 CS Aluniș –…

Rezultate Liga V, etapa 26

Seria A Șoimii Livada – Voința Macea 0-1 Înfrățirea Iratoșu – Olimpia Bujac 8-2 Semlecana Semlac – Mureșul Zădăreni 3-2 Gloria Secusigiu – Luceafărul Munar 1-1 F.O. Sînpetru German –…