CUPA SATELOR U 13 – ediția IV-a 2022-2023 – ZONA SEMIFINALĂ LIVADA 04.11.2022

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023 Castigatoarele semifinalei de la LIVADA au fost: Livada si Zadareni   CLASAMENT FINAL     –     ZONA SEMIFINALĂ LIVADA   Loc   Denumire echipă…

CUPA SATELOR U 13 – EDITIA IV 2022-2023 ZONA SOCODOR

Cupa Satelor U13 – Zona semifinala Socodor a dus la calificarea la turneul județean final urmatoarele echipe: SOCODOR si SEPREUS CLASAMENT FINAL     –     ZONA  SOCODOR   Loc   Denumire echipă…

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023 – ZONA SATU NOU

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023 Castigatoarea Zonei Satu Nou este: VANATORI Rezultate ZONA SATU NOU La turneul semifinal s-a calificat echipa din Vânători, în formula: Elisei Korbei, Alex…

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023 – Program / Rezultate Semifinale

In datele de 30.10.2022 respectiv 04.11.2022 vor avea loc semifinalele competitie 30.10.2022 – prima semifinala la Socodor 04.11.2022 – a doua semifinala la Livada  

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023 – Rezultate Zona Gurba

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023 Castigatoarea Zonei GURBA este: BOCSIG Rezultate ZONA GURBA CLASAMENT FINAL     –     ZONA GURBA Echipa castigatoare: Crisan Daniel, Tarlea Oliver, Voda Raul, Anghel Armandi,…

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023  – Rezultate Zona Simand

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023  Castigatoarea Zonei Simand este: Zimandu Nou Rezultate ZONA SIMAND CLASAMENT FINAL     –     ZONA  SIMAND Echipa castigatoare: Petreus Sara, Tolea Adelina, Seres Iasmina,…

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023 – Rezultate zona Livada

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023  Castigatoarea Zonei LIVADA este: LIVADA SI ZADARENI LIVADA / ZADARENI CLASAMENT FINAL     –     ZONA  LIVADA Echipa castigatoare LIVADA: Oprea David, Bilan Vlad…

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023 – Rezultate ZONA SĂVÂRȘIN

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023  Castigatoarea Zonei Savarsin este: SĂVÂRȘIN Rezultate ZONA SĂVÂRȘIN CLASAMENT FINAL     –     ZONA  SĂVÂRȘIN Echipa castigatoare: Dragos Lucas, Dragos Timotei, Marc Emanuel, Marc…

CUPA SATELOR U 13 – ediția IV-a 2022-2023 PROGRAM

CUPA SATELOR U 13 – ediția IV-a 2022-2023 ZONA    LIVADA    21.10.2022 : Livada, Zadareni, Scusigiu, Fiscut, Seitin ZONA    GURBA 22.10.2022: Sicula, Bocsig, Sepreus, Maderat ZONA    SĂVÂRȘIN 21.10.2022: Savarsin, Birchis,…

CUPA SATELOR LA FOTBAL – U 13 Ediția 2022 – 2023

Federația Română de Fotbal, prin Asociația Județeană De Fotbal Arad organizează faza local-județeană a competiției CUPA SATELOR LA FOTBAL – U 13, Ediția 2022 – 2023, adresată echipelor de copii…