Cupa Satelor, zona Șimand: surpriza vine din Podgorie

14 iulie, ora 10.00, zona Șimand: Șoimii Șimand, Progresul Nădab, Șiriana Șiria, Viitorul Chier Șoimii Șimand – Viitorul Chier 3-0 Progresul Nădab – Șiriana Șiria 0-1 Șoimii Șimand – Șiriana…

Ultimele trei zone de la Cupa Satelor

14 iulie, ora 10.00, zona Șimand: Șoimii Șimand, Progresul Nădab, Șiriana Șiria, Viitorul Chier 14 iulie, ora 10.00, zona Gurahonț: Unirea Gurahonț, Crișul Alb Buteni, Viitorul lazuri, Viitorul Secaș 14 iulie,…

Cupa Satelor, zona Pilu: surpriză și nu prea, gazdele au luat fața vecinilor la penalty-uri

Pilu, ora 16.00: Frontiera Pilu, ACS Socodor, Viitorul Mișca, Speranța Adea Frontiera Pilu – Speranța Adea 3-0 ACS Socodor – Viitorul Mișca 5-1 Frontiera Pilu – Viitorul Mișca 2-1 Speranța…

Cupa Satelor, zona Zărand: fără emoții pentru gazde

Zărand, ora 16.00: Voința Zărand, Vulturul Chereluș, Crișul Cintei, Viitorul Sintea Mică Voința Zărand – Viitorul Sintea Mică 1-0 Vulturul Chereluș – Crișul Cintei 2-1 Vulturul Chereluș – Viitorul Sintea…

Cupa Satelor, zona Sânpaul: Agronomia s-a calificat în semifinale

Sânpaul, ora 16.00: Agronomia Sânpaul, Stăruința Dorobanți, Speranța Turnu, Gloria Neudorf Agronomia Sânpaul – Stăruința Dorobanți 6-1 Speranța Turnu – Gloria Neudorf 1-5 Speranța Turnu – Stăruința Dorobanți 2-1 Agronomia…

Cupa Satelor, zona Șicula: ˝Băieții extremi˝ din Caporal Alexa merg din nou în semifinale

Șicula, ora 16.00: CS Șicula, Extreme Boys Caporal Alexa, Codrul Craiva, Șoimii Archiș CS Șicula – Codru Craiva 3-0 Extreme Boys Caporal Alexa – Șoimii Archiș 2-2 (7-6 d.p.) Șoimii…

Cupa Satelor, zona Săvârșin: Bârzava merge în semifinale

Săvârșin, ora 10.00: Drumul Regelui Petriș, Olimpia Bârzava, Mureșul Vărădia de Mureș, Viitorul Bata Olimpia Bârzava – Mureșul Vărădia de Mureș 4-0 Drumul Regelui Petriș – Viitorul Bata 0-3 Viitorul…

Cupa Satelor, zona Dieci: Brazii au reușit trei victorii din trei posibile

Dieci, ora 16.00: Progresul Dieci, Unirea Brazii, Viitorul Almaș, Măgura Crocna Progresul Dieci – Măgura Crocna 4-4 Unirea Brazii – Viitorul Almaș 3-0 Progresul Dieci – Viitorul Almaș 3-0 Unirea…

Cupa Satelor, zona Vârfurile: Zimbru merge mai departe

Vârfurile, ora 10.00: Andezitul Vârfurile, AS Hălmagiu, Victoria Avram Iancu, Laurul Zimbru Andezitul Vârfurile – Victoria Avram Iancu 4-1 AS Hălmagiu – Laurul Zimbru 0-0 Victoria Avram Iancu – AS Hălmagiu…

Cupa Satelor, zona Tisa Nouă: gazdele au trecut de colegele de ligă a șasea

Tisa Nouă, ora 10.00: Viitorul Tisa Nouă, Atletico Vinga, Sporting Șagu, Voința Mailat Viitorul Tisa Nouă – Sporting Șagu 0-0 (0-2 d.p.) Atletico Vinga – Voința Mailat 0-1 Viitorul Tisa…