MEMORIALUL ”NICOLAE ARDELEAN” Ediţia a XII – a

            

ASOCIAŢIA JUDEŢEANĂ DE FOTBAL ARAD

             MEMORIALUL ”NICOLAE ARDELEAN”
    Ediţia a XII – a
             Participă JUNIORI A 1  (născuţi 2005 şi mai tineri)
           SIMAND – 14 IANUARIE 2024
PROGRAM – REZULTATE
GRUPA A GRUPA B
1 C.S. PODGORIA PÂNCOTA 1 C.S. SOIMII SIMAND
2 C.S. CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ 2 C.S. SOCODOR
3 C.S. UNIREA SANTANA 3 C.S. VOINTA MACEA

 

ORA JOCUL SCOR
10.00 A 2 – 3 C.S. CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ C.S. UNIREA SANTANA 2 – 3
10.22 B 2 – 3 C.S. SOCODOR C.S. VOINTA MACEA 1 – 3
10.44 A  1 – 2 C.S. PODGORIA PÂNCOTA C.S. CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ 1 – 1
11.06 B 1 – 2 C.S. SOIMII SIMAND C.S. SOCODOR 2 – 1
11.28 A 3 – 1 C.S. UNIREA SANTANA C.S. PODGORIA PÂNCOTA 1 – 7
11.50 B 3 – 1 C.S. VOINTA MACEA C.S. SOIMII SIMAND 2 – 2
12.12 Loc 5 – 6

A 3 – B 3

C.S. CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ C.S. SOCODOR 0 – 4
12.34 Semifinala 1

A 1 – B 2

C.S. PODGORIA PÂNCOTA C.S. SOIMII SIMAND 3 – 3

6 – 5 d.p.

12.56 Semifinala

A 2 – B 1

C.S. UNIREA SANTANA C.S. VOINTA MACEA 2 – 0
13.18 FINALA

MICĂ

C.S. SOIMII SIMAND C.S. VOINTA MACEA 4 – 4

7 – 6 d.p.

13.40 FINALA

MARE

C.S. PODGORIA PÂNCOTA C.S. UNIREA SANTANA 4 – 4

11-10 d.p.

 

CLASAMENTE

GRUPA   A

Loc

 

Denumire echipă Jocuri V E Î Golaveraj Puncte
1.

 

C.S. PODGORIA PÂNCOTA 2 1 1 0 8 – 2 4 p
2.

 

C.S. UNIREA SANTANA 2 1 0 1 4 – 9 3 p
3.

 

C.S. CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ 2 0 1 1 3 – 4 1 p

GRUPA  B

Loc

 

Denumire echipă Jocuri V E Î Golaveraj Puncte
1.

 

C.S. VOINTA MACEA 2 1 1 0 5 – 3 4 p
2.

 

C.S. SOIMII SIMAND 2 1 1 0 4 – 3 3 p
3.

 

C.S. SOCODOR 2 0 0 2 2 – 5 1 p

 

 

 

 

CLASAMENT  FINAL

 

Loc

 

Denumire echipă
 

1.

C.S. PODGORIA PÂNCOTA
 

2.

C.S. UNIREA SÂNTANA
 

3.

C.S. ȘOIMII ȘIMAND
 

4.

C.S. VOINTA MACEA
 

5.

C.S. SOCODOR
 

6.

C.S. CRIȘUL CHIȘINEU CRIȘ

 

Cel mai bun jucător: STELEAC MIHAITA (C.S. PODGORIA PINCOTA)

 

Cel mai bun portar: LAZAR GABRIEL ALEXANDRU  (C.S. V MACEA)

 

Arbitrii: –  HĂRDUȚ GABRIEL

–  COROBAN CRISTIAN

  • IOVESCU PAUL-DANIEL

Observator arbitri: BUDA LEONTIN

 

Observatori AJF Arad: MAKO ANDRAS / IOVESCU IONEL

 

Coordonator turneu: HĂRDUȚ GABRIEL

 

Premierea a fost făcută de către președintele AJF Arad, dl. RĂZVAN CADAR și NICUȘOR ARDELEAN

C.S. PODGORIA PÂNCOTA – locul 1

 

 

MEMORIAL N ARDELEAN – FINAL – 2024

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *