CAMPIONATUL JUDEȚEAN DE FUTSAL – Ediţia a VIII – a Rezultate Zona Pecica – 27.01.2024

 

GRUPA A   GRUPA B      
1 A.C.S PROGRESUL PECICA   1 C.S. UNIREA ȘEITIN    
2 C.S GLORIA SECUSIGIU   2 C.S. SEMLECANA SEMLAC    
3 A.C.S. MUREȘUL ZĂDĂRENI 2   3 C.S. FOR OIL SÂNPETRU GERMAN    

 

ORA JOCUL   SCOR  
10.00 A  2 – 3 A.C.S PROGRESUL PECICA C.S GLORIA SECUSIGIU   3 – 1  
10.22 B 2 – 3 C.S. SEMLECANA SEMLAC C.S. SÂNPETRU GERMAN   3 – 0  
10.44 A  1 – 2 C.S GLORIA SECUSIGIU A.C.S. MUREȘUL ZĂDĂRENI 2   3 – 4  
11.06 B 1 – 2 C.S. UNIREA ȘEITIN C.S. SÂNPETRU GERMAN   8 – 0  
11.28 A 3 – 1 A.C.S PROGRESUL PECICA A.C.S. MUREȘUL ZĂDĂRENI 2   3 – 2  
11.50 B 3 – 1 C.S. SEMLECANA SEMLAC C.S. UNIREA ȘEITIN   1 – 5  
12.12 Loc 5 – 6

A 3 – B 3

C.S GLORIA SECUSIGIU C.S. FOR OIL SÂNPETR GERMAN   0 – 3  
12.34 Semifinala 1

A 1 – B 2

A.C.S PROGRESUL PECICA C.S. SEMLECANA SEMLAC   7 – 0  
12.56 Semifinala 2

A 2 – B 1

A.C.S. MUREȘUL ZĂDĂRENI 2 C.S. UNIREA ȘEITIN   0 – 3  
13.18 FINALA

MICĂ

C.S. SEMLECANA SEMLAC A.C.S. MUREȘUL ZĂDĂRENI 2   1 – 4  
13.40 FINALA

MARE

A.C.S PROGRESUL PECICA C.S. UNIREA ȘEITIN   2 – 2

6 – 5 d.p.

 
 

CLASAMENTE

GRUPA   A

Loc

 

Denumire echipă Jocuri V E Î Golaveraj Puncte
1.

 

A.C.S PROGRESUL PECICA 2 2 0 0 6 – 3 6
2.

 

A.C.S. MUREȘUL ZĂDĂRENI 2 2 1 0 1 5 – 5 3
3.

 

C.S GLORIA SECUSIGIU 2 0 0 2 4 – 7 0

GRUPA  B

Loc

 

Denumire echipă Jocuri V E Î Golaveraj Puncte
1.

 

C.S. UNIREA ȘEITIN 2 2 0 0 12 – 1 6
2.

 

C.S. SEMLECANA SEMLAC 2 1 0 1 4 – 5 3
3.

 

C.S. FOREST OIL SÂNPETRU GERMAN 2 0 0 2 0 – 11 0

 

 

       CLASAMENT  FINAL ZONA PECICA

 

Loc

 

Denumire echipă
 

1.

A.C.S PROGRESUL PECICA
 

2.

C.S. UNIREA ȘEITIN J V E Î Golaveraj Puncte
4 3 1 0 18 – 3 10
 

3.

A.C.S. MUREȘUL ZĂDĂRENI 2
 

4.

C.S. SEMLECANA SEMLAC
 

5.

C.S. FOREST OIL SÂNPETRU GERMAN
 

6.

C.S GLORIA SECUSIGIU
 

Observator A.J.F. Arad: IONEL IOVESCU

Arbitrii: MARIUS VÎLCEANU / PATRIK DEHELEAN I ALEX. MOLDOVEANU

A.C.S PROGRESUL PECICA – Locul 1

Lot echipa A.C.S PROGRESUL PECICA: Alexandru IOSUB, Radu PUȘCAȘ, Ioan BĂNĂȚAN, Angel PONTA, Darius NADIU, Cristian MUREȘAN, Petru MURARU, Emanuel PALCUȚ, Sebastian ȘICLOVAN, Emil BURTIC, Dan RĂCHITĂ, Roberto BĂNĂȚAN, Marian BORA, Cosmin TRIF, Alexandru VASILCA;

Antrenori: Ioan BĂNĂȚAN;    Delegat: Mihai GROZAV

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *