Comunicat Comitetul de urgenta al Asociatiei Judetene de Fotbal din data de 02.11.2022 – Mini Mercato Liga 5 – Liga 6

Ca urmare a Hotărârii Comitetului de Urgenta, in perioada 07.11.2022 – 09.11.2022, s-a aprobat perioada de minimercato pentru Liga 5 seria A – B – C respectiv Liga a- 6-a.…

CUPA SATELOR U 13 – EDITIA IV 2022-2023 ZONA SOCODOR

Cupa Satelor U13 – Zona semifinala Socodor a dus la calificarea la turneul județean final urmatoarele echipe: SOCODOR si SEPREUS CLASAMENT FINAL     –     ZONA  SOCODOR   Loc   Denumire echipă…

Comunicat: Comisia de disciplina din data de 27.10.2022

COMISIA DE DISCIPLINĂ C  O  M  U  N  I  C  A  T 27 octombrie 2022   În şedinţa din 27 octombrie 2022, COMISIA DE DISCIPLINĂ din cadrul AJF Arad a…

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023 – ZONA SATU NOU

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023 Castigatoarea Zonei Satu Nou este: VANATORI Rezultate ZONA SATU NOU La turneul semifinal s-a calificat echipa din Vânători, în formula: Elisei Korbei, Alex…

Comunicat: Comisia tehnica AJF Arad – Curs de perfecționare pentru reînnoirea licențelor C

Luni, 31.10.2022 începând cu ora 17,30 la sediul AJF Arad, Comisia tehnica organizează curs de perfecționare pentru reînnoirea licențelor C. Taxa de participare la curs este de 100 lei. Cei…

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023 – Program / Rezultate Semifinale

In datele de 30.10.2022 respectiv 04.11.2022 vor avea loc semifinalele competitie 30.10.2022 – prima semifinala la Socodor 04.11.2022 – a doua semifinala la Livada  

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023 – Rezultate Zona Gurba

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023 Castigatoarea Zonei GURBA este: BOCSIG Rezultate ZONA GURBA CLASAMENT FINAL     –     ZONA GURBA Echipa castigatoare: Crisan Daniel, Tarlea Oliver, Voda Raul, Anghel Armandi,…

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023  – Rezultate Zona Simand

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023  Castigatoarea Zonei Simand este: Zimandu Nou Rezultate ZONA SIMAND CLASAMENT FINAL     –     ZONA  SIMAND Echipa castigatoare: Petreus Sara, Tolea Adelina, Seres Iasmina,…

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023 – Rezultate zona Livada

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023  Castigatoarea Zonei LIVADA este: LIVADA SI ZADARENI LIVADA / ZADARENI CLASAMENT FINAL     –     ZONA  LIVADA Echipa castigatoare LIVADA: Oprea David, Bilan Vlad…

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023 – Rezultate ZONA SĂVÂRȘIN

CUPA SATELOR U 13 – Ediția IV-a 2022-2023  Castigatoarea Zonei Savarsin este: SĂVÂRȘIN Rezultate ZONA SĂVÂRȘIN CLASAMENT FINAL     –     ZONA  SĂVÂRȘIN Echipa castigatoare: Dragos Lucas, Dragos Timotei, Marc Emanuel, Marc…