Programul de desfășurare a jocurilor din cadrul Cupei Satului – Faza Județeană U13

Programul de desfășurare a jocurilor din cadrul Cupei Satului – Faza Județeană U13

Zona 1 Satu Nou, 11.10.2018: Satu Nou, Mișca, Adea, Vânători

ora 15.00   Satu Nou – Mișca

ora 15.30   Vânători – Adea

ora 16.00  Mișca – Vânători

ora 16.30  Adea – Satu Nou

ora 17.00  Vânători – Satu Nou

ora 17.30  Mișca – Adea

 

Zona 2 Târnova, 12.10.2018 : Târnova, Beliu, Bocsig, Păuliș

ora 15 .00  Târnova – Beliu

ora 15.30  Bocsig – Păuliș

ora 16.00  Beliu – Bocsig

ora 16.30 Târnova – Păuliș

ora 17.00  Bocsig – Târnova

ora 17.30  Păuliș – Beliu

 

Zona 3 Semlac, 14.10.2018 : Semlac, Secusigiu, Sînpetru German, Șeitin 

ora 10.00  Semlac – Secusigiu

ora 10.30  Sînpetru German – Șeitin

ora 11.00  Secusigiu – Sînpetru German

ora 11.30  Șeitin – Semlac

ora 12.00  Sînpetru German – Semlac

ora 12.30  Secusigiu – Șeitin

 

Zona 4 Socodor, 14.10.2018 : Socodor, Cermei, Șepreuș, Sintea Mare

ora 10.00  Socodor – Cermei

ora 10.30  Șepreuș – Sintea Mare

ora 11.00  Cermei – Șepreuș

ora 11.30  Sintea Mare – Socodor

ora 12.00  Șepreuș – Socodor

ora 12.30  Cermei – Sintea Mare

 

Zona 5 Hălmagiu, 18.10.2018 : AS Hălmagiu, Viitorul Hălmagiu, Vârfurile, Avram Iancu

ora 15.00  AS Hălmagiu – Viitorul Hălmagiu

ora 15.30  Vârfurile – Avram Iancu

ora 16.00  Viitorul Hălmagiu – Vârfurile

ora 16.30  Vârfurile – AS Hălmagiu

ora 17.00  Viitorul Hălmagiu – Avram Iancu

ora 17.30  Avram Iancu – AS Hălmagiu

 

Zona 6 Săvârșin 21.10.2018 : Săvârșin, Bata, Ususău, Conop

ora 10.00  Săvârșin – Bata

ora 10.30  Ususău – Conop

ora 11.00  Bata – Ususău

ora 11.30  Săvârșin – Conop

ora 12.00  Ususău – Săvârșin

ora 12.30  Conop – Bata

 

Zona 7 Horia, 21.10.2018 : Horia, Covăsînț, Zădăreni, Vinga

ora 10.00  Horia – Covăsînț

ora 10.30   Zădăreni – Vinga

ora 11.00  Covăsînț – Zădăreni

ora 11.30  Vinga – Horia

ora 12.00  Zădăreni – Horia

ora 12.30  Vinga – Covăsînț

 

Zona 8 Zona Șimand 26.10.2018 : Șimand, Zimandu Nou, Iratoș, Frumușeni

ora 15.00  Șimand – Zimandu Nou

ora 15.30  Iratoș – Frumușeni

ora 16.00  Zimandu Nou – Iratoș

ora 16.30  Frumușeni – Șimand

ora 17.00  Iratoș – Șimand

ora 17.30  Zimand Nou – Frumușeni

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *